SOLO 5
 
SOLO 5 - idealne rozwiązanie dla domków jednorodzinnych i małych firm. Funkcjonalność centrali oraz konkurencyjna cena czyni ją najbardziej atrakcyjną w grupie najmniejszych systemów abonenckich. Dodatkowym atutem jest estetyczna, niewielka obudowa wykonana z tworzywa ABS, dzięki której można z powodzeniem umieścić centralkę w eksponowanym miejscu biura lub mieszkania. Centrala jest dostępna w dwóch wersjach SOLO 5 (bez taryfikacji, uproszczone oprogr.) i SOLO 5T (z taryfikacją i programowaniem z komputera PC).
CLASSIC 12
 
CLASSIC 12 - centrala doskonale sprawdzająca się w małych firmach. W zależności od potrzeb użytkownika, możemy zaoferować system w jednej z trzech wersji: STANDARD, MINI (bez taryfikacji) lub ISDN. Podobnie jak SOLO 5, posiada estetyczną obudowę z tworzywa ABS oraz szereg funkcji i usług, które ułatwią pracę każdego biura. Dodatkowe wyposażenie centrali stanowi aparat awizo DAS 12.
BETA
 
BETA - Centralka jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. BETA zapewni firmie dostęp do najlepszych rozwiązań w zakresie organizacji łączności. Modułowa budowa, elastyczne oprogramowanie pozwolą dostosować system do aktualnych potrzeb użytkownika. Pomimo tego, że BETA jest centralą małej pojemności, jej funkcjonalność można porównać do dużych cyfrowych systemów telekomunikacyjnych.
 
LEMONSPORT
create create create
 
create