Doskonały radiotelefon z maksymalnie uproszczoną obsługą, zachowujący jednocześnie wszystkie zalety i możliwości radiotelefonów wyższej klasy. Jego niewielka waga i wymiary powodują, że nie przeszkadza przy pracy. Wyposażony jest w czytelny podświetlany wyświetlacz, 10 dzwonków oraz alarm wibracyjny. Radiotelefon posiada 38 kodów PL, co wraz z 8 kanałami tworzy wiele kombinacji; będziemy odbierać wiadomości przeznaczone tylko dla nas. Radiotelefon pracuje na częstotliowści 446 MHz. Moc 0.5W jest wystarczająca do prowadzenia rozmów w zasięgu do 3km, a jednocześnie nie powoduje konieczności występowania o pozwolenie na użytkownie radiotelefonu. Zasilanie zapewniają baterie AA (paluszki) lub akumulator NiMh. Dostępny jest w kolorze czarnym.
T5522
 
Zakres częstotliwości  446MHz
Ilość kanałów  8
Ilość kodów  38
Zasięg do 3 km
UWAGA funkcja VOX - uruchamianie głosem,
scrambling - szyfrowanie rozmów
Cena za zestaw 669 zł (z VAT)
Dodatkowe możliwości

Praca w trybie VOX: Jest to funkcja pozwalająca na użytkowanie radiotelefonu bez użycia rąk. Funkcja jest dostępna z zastosowaniem dodatkowego wyposażenia.

Kolorowa przednia obudowa: Przednia część obudowy radiotelefonu może być wymieniana. Dostępna jest w różnych kolorach, co pozwala na lepszą organizację większych sieci łączności, gdzie poszczególne grupy użytkowników mogą być łatwo wyróżnione.

Charakterystyka :
 • 8 kanałów, 38 kodów PL, łącznie 304 kombinacje kodowe
 • zasilanie: 3 baterie AA lub dodatkowy akumulator NiMh
 • wymiary (bez pokręteł): WxSxG (mm): 160x60x30
 • masa: 172-179g (zależnie od typu zasilania)
 • programowany poziom mocy,
 • skanowanie kanałów,
 • blokada klawiatury
W komplecie:
 • Zespół nadawczo-odbiorczy - 2szt.
 • Ładowarka dwustanowiskowa - 1szt.
 • Standardowy klips do paska - 2szt.
 • Zaślepka złącza akcesoriów - 2szt.
 • Instrukcja obsługi - 1szt.
Akcesoria do radiotelefonu Motorola T5522
Zaprojektowane specjalnie pod kątem radiotelefonów T5522, oryginalne akcesoria firmy Motorola zapewniają kompletne rozwiązanie łączności w celu łatwiejszego i pełnego wykorzystania aplikacji dostępnych w radiotelefonach.
Tylko oryginalne akcesoria i akumulatory firmy Motorola są gwarancją solidności, niezawodności i jakości.
FUTERAŁ NA RAMIE
AKUMULATOR
nr.ENTN9153
nr. HKNN4002
Jest to wygodny w użyciu, przypinany do paska lub opaski naramiennej pokrowiec. Sam radiotelefon jest zabezpieczony przed zgubieniem przy pomocy pętli mocowanej do paska. Pokrowiec zawiera uchwyt zatrzaskowy, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.

Dodatkowy akumulator przydatny w przypadku intensywnego wykorzystywania radiotelefonu. Może służyć jako zapasowe Ľródło energii. Może być wielokrotnie ładowany co prowadzi do redukcji kosztów związanych z zakupem baterii. Czas pracy do ok. 12h.

ZESTAW MIKROFON-SŁUCHAWKA
ZESTAW SŁUCHAWKOWY
nr. ENTN8868
nr. ENTN8870
Zestaw słuchawkowy z mikrofonem na sztywnym wysięgniku. Zestaw jest bardzo lekki, ponadto przyczynia się do eliminacji hałasu z otoczenia. Umożliwia aktywację funkcji VOX powodującą automatyczne włączanie nadajnika w momencie, gdy operator radia zaczyna mówić.

Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy z przyciskiem PTT, czyli nadawania. Zawiera niewielką słuchawkę którą wkłada się wprost do ucha oraz mikrofon z przyciskiem PTT. Zestaw jest bardzo lekki i można go dyskretne ukryć we włosach lub ubiorze.

FUTERAŁ WODOODPORNY
ŁADOWARKA Z AKUMULATORAMI
nr. EHLN9580
nr. IXPN4005
Wodoszczelny pokrowiec na radiotelefon. Jest to niezbędne wyposażenie dla entuzjastów sportów wodnych. Radiotelefon umieszcza się w szczelnej obudowie chroniącej go przed wodą oraz wszelkimi zanieczyszczeniami, jednak nawet w tych warunkach może być normalnie wykorzystywany.
Wygodna, dwustanowiskowa ładowarka. Pozwala na szybkie uzupełnienie energii akumulatorów dla dwóch radiotelefonów. Przydatny w podróżach grupowych (w końcu radiotelefony zazwyczaj są dwa lub więcej). Zasilana z sieci 230V. Dostosowana do akumulatorów HKNN4002
 
LEMONSPORT
 
create create