MOTOROLA CP 040 RTF
Zaprojektowany z myślą˛ o małych i średnich: firmach, hurtowniach, gospodarstwach rolnych, agencjach ochrony, przedsiębiorstwach przemysłu lekkiego - czterokanałowy radiotelefon CP040 wymaga minimalnego przeszkolenia, a pozwala na kontakt załogi bez rozpraszania uwagi skomplikowaną
obsługą. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, daje kierownictwu możliwość kontrolowania łączności oraz natychmiastowego wysyłania wiadomości do pracowników.

Motorola CP040 oferuje prostą łączność radiową dla średniej wielkości przedsiębiorstw, po bardzo konkurencyjnej cenie.

Wartość i prostota w zasięgu ręki
Korzystając z 75-letniego doświadczenia w zakresie łączności, dzięki radiotelefonom z serii Commercial, Motorola wprowadza Państwa w świat przyszłości radiokomunikacji. Ta nowa seria zawiera zarówno radiotelefony przenośne, jak i cztery modele radiotelefonów przewoźnych, doskonałych dla potrzeb łączności o zwiększonym zasięgu.

Prosty w obsłudze
Dzięki wytrzymałym przyciskom, poręcznym pokrętłom zmiany kanałów i regulacji głośności oraz trójkolorowej diodzie statusów, korzystanie z CP040 staje się drugą naturą człowieka. Dodatkowo dwa programowalne przyciski mogą być ustawione tak, by dać natychmiastowy dostęp do czterech najczęściej używanych funkcji, czyniąc przez to łączność o wiele łatwiejszą.


Bądź w kontakcie
CP040 wyposażony jest w przełącznik ustawiania poziomu mocy, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wydłużenia czasu pracy akumulatora do 19 godzin*. Można to zrealizować, przełączając się na mniejszą moc wtedy, gdy radiotelefon znajduje się w pobliżu innych użytkowników, przez co zmniejsza się zasięg do wystarczającego, ale również i pobór mocy. Dzięki wbudowanej funkcji "skanowania", czyli przeszukiwania wszystkich czterech kanałów, użytkownik nie przeoczy żadnej istotnej wiadomości.


Jakość dźwięku
CP040 zapewnia znakomita jakość dźwięku dzięki technologii kompresji głosu X-PandTM, będącej własnym opracowaniem firmy Motorola.

Jakość Motoroli
Zaprojektowany i stworzony zgodnie ze standardami Amerykańskiej Normy Wojskowej MIL810F i przekraczający wymagającą normę IP54 odnośnie eksploatacji w nieprzyjaznym środowisku, radiotelefon CP040 przeszedł także opracowany przez Motorolę Przyspieszony Test Żywotności, odpowiadający pięciu latom intensywnego użytkowania.

Dopasowanie do wymagań urzytkownika
Tak, jak można było oczekiwać, CP040 jest wzbogacony o szeroki wachlarz akcesoriów, które idealnie dopasowują radiotelefon do wymagań użytkownika.

Ukierunkowana łączność
Dzięki czterem kanałom komunikacyjnym, CP040 daje możliwość nawiązywania łączności z całą załogą, bądź tylko z wybranym rozmówcą w celu omówienia konkretnego problemu.

LEMONSPORT
create