MOTOROLA CP 160 RTF
Korzystając z 75-letniego doświadczenia w zakresie łączności, dzięki radiotelefonom z serii Commercial, Motorola wprowadza Państwa w świat przyszłości radiokomunikacji. Ta nowa seria zawiera zarówno radiotelefony przenośne, jak i cztery modele radiotelefonów przewoźnych, doskonałych dla potrzeb łączności o zwiększonym zasięgu.

Otwarte kanały komunikacji dzięki Serii Commercial Motorola

 

Łatwość użycia
Dzięki wytrzymałym przyciskom, poręcznym pokrętłom zmiany kanałów oraz włączania / wyłączania / siły głosu, korzystanie z Serii Commercial staje się drugą naturą człowieka. Każdy z radiotelefonów posiada także dwa programowalne przyciski (cztery w modelach CP160 i CP180), które umożliwiają natychmiastowy dostęp do najczęściej używanych funkcji, czyniąc przez to łączność o wiele łatwiejszą. Trójkolorowa dioda LED wskazuje na status roboczy radiotelefonu, bez względu na poziom hałasu w środowisku pracy.

Ukierunkowana łączność
W zależności od modelu - 16-, 32- lub 64-kanalowego - Seria Commercial umożliwia nawiązanie łączności z całą załogą, konkretną grupą pracowników lub wybranym rozmówcą, w celu omówienia danego problemu. Uruchamiana jednym przyciskiem funkcja "obejścia przekaźnika" zapewnia utrzymanie łączności w przypadku, gdy przekaźnik na danym terenie nie pracuje lub gdy użytkownicy znajdują się poza jego zasięgiem. Funkcja ta ma szczególne znaczenie przy braku zasilania - co zdarza się najczęściej wtedy, gdy łączność jest bezwzględnie potrzebna. Funkcja "monitorowania" pozwala uniknąć zakłócania połączenia innym użytkownikom. Umożliwia sprawdzenie aktualnych połączeń na danym kanale przed rozpoczęciem transmisji.

Jakość i solidność
Zaprojektowane i stworzone zgodnie ze standardami Amerykańskiej Normy Wojskowej MIL810F oraz przekraczające wymagającą normę IP54 odnośnie eksploatacji w nieprzyjaznym środowisku, wszystkie radiotelefony serii Commercial przeszły opracowany przez firmę Motorola Przyśpieszony Test żywotności odpowiadający pięciu latom intensywnego użytkowania. Technologia kompresji głosu Motorola X-PandTM, zapewnia użytkownikom znakomitą jakość dźwięku. W przypadku, gdy głośne mówienie do radiotelefonu jest niewłaściwe lub wręcz niebezpieczne dla użytkownika, zastosowanie znajduje funkcja "szeptanka", która umożliwia odebranie całkowicie zrozumiałej treści nawet najciszej wymówionej wiadomości. Nowy zatrzask zabezpieczający pozwala na stabilne połączenie akumulatora z radiotelefonem, nawet w przypadku upuszczenia urządzenia.

Świadomy budżet
Seria Commercial oferuje nie tylko znakomite funkcje zawarte w obudowie o klasycznym, a zarazem ergonomicznym kształcie, ale także oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki możliwości zastosowania akcesoriów dotychczas używanych do radiotelefonów serii P i GP300. Zwiększona niezawodność Serii Commercial wcale nie oznacza wzrostu kosztów jej eksploatacji. Wszystkie radiotelefony są wyposażone w akumulator NiMH o standardowej pojemności, uchwyt do paska, antenę oraz jednostanowiskową ładowarkę biurkową wraz z zasilaczem.

Seria Commercial, która została stworzona z myślą o użytkowniku, wymagającym ekonomicznego rozwiązania, połączonego z praktycznym zastosowaniem, odpowiada także wymaganiom następujących sektorów rynku:

Rolnictwo
Bez względu na to, jakiego okresu dotyczy - siewu, żniw, wypasu zwierząt - radiotelefony przenośne Motorola Serii Commercial są doskonale dopasowane do potrzeb małych i średniej wielkości gospodarstw, których pracownicy muszą być w stałym kontakcie nawet na rozległych obszarach.


Magazynowanie, produkcja
Opóźniona dostawa, pilne zadania powodujące zmiany planów, przerwa w procesie produkcyjnym czy pakowaniu... Ze wszystkimi tymi przypadkami można sobie lepiej poradzić poprzez pełne i bieżące informowanie załogi. Radiotelefony przenośne z Serii Commercial doskonale spełniają te wymagania.

Ochrona
Dla służb ochrony, w szybko zmieniającym się i nieprzewidywalnym świecie, niezwykle ważnym jest zapewnienie stałej łączności na dużych odległościach. Radiotelefony przenośne Serii Commercial gwarantują służbom ochrony wzajemną łączność i kontakt z bazą. Akcesoria pozwalają na swobodę rąk, a niezawodne zamocowanie akumulatora zapewnia stabilne połączenie z radiotelefonem nawet podczas jego upadku, czy uderzenia.

Władze lokalne, zarząd miasta
Zarząd miasta, służby drogowe i wspomagające... żądania wobec służb miejskich nie mają końca. Aby niezliczona ilość prac wykonana została na czas i nie przekroczyła dopuszczalnego budżetu, wymagane jest elastyczne narzędzie komunikacji. To obszar, w którym radiotelefony przenośne Serii Commercial doskonale dopasowują się do swoich użytkowników.

Dopasowanie do wymagań urzytkownika
Tak, jak można było oczekiwać, modele CP140, CP160 oraz CP180 są wzbogacone o szeroki wachlarz akcesoriów, dopasowujących radiotelefony do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Użycie zestawu nagłownego z funkcją VOX daje możliwość uruchamiania wywołania głosem, pozostawiając ręce użytkownika gotowe do pracy.


Badź w kontakcie
Przełącznik ustawienia poziomu mocy pozwala użytkownikom wydłużyć czas korzystania z akumulatora NiMH o standardowej pojemności do 13 godzin*, a w przypadku akumulatora Li Ion nawet powyżej 19 godzin*, przy jednorazowym ładowaniu. Jeżeli użytkownik znajduje się w pobliżu innych członków załogi, wówczas może przełączyć radiotelefon na mniejsza moc, co spowoduje zredukowanie zasięgu do wystarczającego i zagwarantuje mniejszy pobór mocy. Dzięki funkcji 'Escalert'TM użytkownik nie przeoczy żadnej wiadomości. Przy aktywnej funkcji, połączeniu przychodzącemu towarzyszy coraz głośniejszy sygnał dźwiękowy, utrzymujący się dopóki połączenie to nie będzie odebrane. Wbudowane funkcje "skanowania" i "skanowania priorytetowego", zapewniają otrzymanie ważnych wiadomości.

Elastyczność komunikacji
Modele CP140, CP160 oraz CP180 są przystosowane do współpracy z dodatkowymi płytkami PROIS. Oznacza to rozszerzenia możliwości radiotelefonu poprzez dopasowanie opcjonalnych płytek, dostarczanych przez autoryzowanych partnerów aplikacyjnych firmy Motorola. Rozszerzenia takie umożliwiają podstawowe szyfrowanie, transmisję danych oraz trunking (np. SmarTrunkTM). Wszystkie radiotelefony mają możliwość odbioru rozmów telefonicznych, jeśli są wspomagane odpowiednim interfejsem. Modele CP160 oraz CP180 posiadają dodatkowo możliwość wykonywania wychodzących połączeń telefonicznych, idealne dla łączności ze współpracownikami, klientami czy dostawcami.

Pozostałe funkcje
Blokowanie kanału zajętego. Możliwość czasowego wyłączenia kanału z listy skaningowej. Możliwość ustawienia kanału jako wyłącznie odbiorczego. Zmienne ograniczenie czasu nadawania.

CP 160
Ten 32-kanalowy radiotelefon z 8-znakowym, podświetlanym wyświetlaczem oraz 10 łatwymi do odczytania ikonami, przeznaczony jest dla osób nadzorujących, które muszą być w stałym kontakcie z kilkoma załogami oraz kierownictwem. Przyciski przewijania góra/dół dają natychmiastowy dostęp do menu i umożliwiają˛ w prosty sposób łączność z grupami lub poszczególnymi pracownikami. Użytkownik - dzięki funkcji wyświetlenia - ma możliwość natychmiastowej identyfikacji wywołującego.

LEMONSPORT
create